Hotel Sidia
Välj datum
-
Välj datum
1 natt
Hotel Sidia

Hotel Sidia

Visa på karta
Vi erbjuder prisgaranti
Bekvämligheter
Alla bekvämligheter
Beskrivning av boende
Visa fler
Recensioner
Bli först med att recensera efter din vistelse
Omgivningar
Flygplats: Catumbela flygplats
(12,6 km)
Tåg: Catumbela Railway Station
(2,9 km)
Visa på karta
3

Standarddubbelrum

1 Enkelsäng
Rökning ej tillåtet
TV
Garderob
Rumsinformation
Sök lediga rum
5

Standard tvåbäddsrum med partiell sjöutsikt

2 Enkelsäng
Rökning ej tillåtet
Luftkonditionering
Privat badrum
Kyl
TV
Rumsinformation
Sök lediga rum

Tjänster och bekvämligheter

Boendepolicyer

Tider för in- och utcheckning
Incheckning: 14:00–24:00
Utcheckningstid: före kl. 12:00

Receptionens öppettider: 24 timmar om dygnet

Barnpolicyer
Barn i alla åldrar är välkomna på det här boendet.
Ytterligare avgifter kan debiteras för barn som sover i befintliga sängar. Lägg till antalet barn för att få ett mer korrekt pris.

Spjälsängar och extrasängar
Policyerna för extrasängar och spjälsängar kan variera beroende på rumstyp. Se rumstypens information för mer detaljer.

Frukost
Öppettider[Mån - Sön] 07:00-09:30 Öppet
ÅlderAvgift
Vuxen
Kontakta hotellet
Ytterligare avgifter för frukost inkluderas inte i totalbeloppet och måste betalas på boendet.

Ålderskrav
Huvudgästen som checkar in måste vara minst 17 år gammal

Juridisk information
Det här boendet sköts av en professionell värd. Professionella värdar är parter som agerar i syften som rör deras affärsverksamhet eller yrke och betraktas som näringsidkare enligt EU:s lagstiftning.
Visa alla

Beskrivning av boende

Lokalt hotellnamn: Hotel Sidia
  • Antal rum: 50
Telefonnummer:+244-958564671
I Catumbela hittar du Hotel Sidia en kvarts bilfärd från Mercado Municipal do Lobito och Tamariz Casino. Detta hotell ligger 12,7 km från Restinga-kyrkan och 25,5 km från Palácio da Bolsa.
Passa på att dra nytta av bland annat gratis wi-fi och conciergetjänster.
Här erbjuds en gratis frukost med lokala rätter dagligen mellan 07.00 och 09.30.
Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt) och tvättmöjligheter. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats.
Känn dig som hemma i ett av de 50 rummen. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. På rummet finns skrivbord. Städning erbjuds dagligen.

Du kanske undrar

Vilka in- och utcheckningstider gäller på Hotel Sidia?

Incheckningen på Hotel Sidia öppnar 14:00-24:00 och utcheckning ska ske senast kl. 12:00.

Hur mycket kostar det att bo på Hotel Sidia?

Priserna på Hotel Sidia kan ändras beroende på datum, hotellpolicy och andra faktorer. För att se gällande priser anger du de datum du önskar bo på hotellet.

Hur tar jag mig från den närmaste flygplatsen till Hotel Sidia?

Den närmaste flygplatsen är Catumbela flygplats och den ligger cirka 19 min bilresa från hotellet (12,6 km).

Vad har Hotel Sidia för avbokningspolicy?

Avbokningspolicyn för Hotel Sidia varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.

Om det här boendet

Närmaste flygplatsCatumbela flygplats
Avstånd till flygplats12.55KM
Närmaste tågstationCatumbela Railway Station
Avstånd till tågstation2.9KM
Genomsnittligt pris frånSEK889