Åkersjöns Fjällhotell
Välj datum
-
Välj datum
1 natt
1 rum, 2 vuxna, 0 Barn
Åkersjöns Fjällhotell
Åkersjöns Fjällhotell
Visa på karta
Vi erbjuder prisgaranti
Beskrivning av boende
Visa fler
Recensioner
Bli först med att recensera efter din vistelse
Omgivningar

Visa på karta
Rum
Policyer
Basic Twin Room with Lake View
2 Enkelsäng
Rökning ej tillåtet
Sök lediga rum
Basic-rum med dubbelsäng
2 Enkelsäng
Rökning ej tillåtet
Sök lediga rum
Familjerum med sjöutsikt
2 Enkelsäng och 1 Våningssäng
Rökning ej tillåtet
Sök lediga rum
Familjerum
2 Enkelsäng och 1 Våningssäng
Rökning ej tillåtet
Sök lediga rum
Boendepolicyer
Tider för in- och utcheckning
Incheckning: efter kl. 14:00
Utcheckningstid: före kl. 12:00
Barnpolicyer
Barn i alla åldrar är välkomna på det här boendet.
Ytterligare avgifter kan debiteras för barn som sover i befintliga sängar. Lägg till antalet barn för att få ett mer korrekt pris.
Spjälsängar och extrasängar
Kontakta hotellet för information om policyerna för spjäl- och extrasängar.
Sällskapsdjur
Sällskapsdjur är tillåtna på begäranGratis
Assistansdjur
Assistansdjur är tillåtna på begäran
Betala på hotellet
- Kontant
Beskrivning av boende
Lokalt hotellnamn: Åkersjöns Fjällhotell
- Antal rum: 30
Telefonnummer:+46-703496444
The Akersjons Fjallhotell is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Akersjons Fjallhotell offers a pleasant stay in Follinge for those traveling for business or leisure.
At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city.
Du kanske undrar
Vilka in- och utcheckningstider gäller på Åkersjöns Fjällhotell?
Incheckningen på Åkersjöns Fjällhotell öppnar 14:00 och utcheckning ska ske senast kl. 12:00.Vilka in- och utcheckningstider gäller på Åkersjöns Fjällhotell?
Är sällskapsdjur välkomna på Åkersjöns Fjällhotell?
Ja, sällskapsdjur är vanligen välkomna på Åkersjöns Fjällhotell, men det är alltid bäst att ringa i förväg och bekräfta.Är sällskapsdjur välkomna på Åkersjöns Fjällhotell?
Serverar Åkersjöns Fjällhotell frukost?
Nej, Åkersjöns Fjällhotell serverar inte frukost. Serverar Åkersjöns Fjällhotell frukost?
Hur mycket kostar det att bo på Åkersjöns Fjällhotell?
Priserna på Åkersjöns Fjällhotell kan ändras beroende på datum, hotellpolicy och andra faktorer. För att se gällande priser anger du de datum du önskar bo på hotellet.Hur mycket kostar det att bo på Åkersjöns Fjällhotell?
Vad har Åkersjöns Fjällhotell för avbokningspolicy?
Avbokningspolicyn för Åkersjöns Fjällhotell varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.Vad har Åkersjöns Fjällhotell för avbokningspolicy?
Om det här boendet
| Hotell – antal stjärnor | 3 |
|---|



