Stunning water views, Bayside Beach House Mornington
Välj datum
-
Välj datum
1 natt
Stunning water views, Bayside Beach House Mornington

Stunning water views, Bayside Beach House Mornington

Privat värd
Visa på karta
Fullständig adress visas efter genomförd bokning
Vi erbjuder prisgaranti
Höjdpunkter
Privata villor
Vandring
Snorkling
Golfbana
Fiske
+1 till
Bekvämligheter
Alla bekvämligheter
Beskrivning av boende
Visa fler
Renlighet10,0
Bekvämligheter10,0
Läge och interiör10,0
Service10,0
Omgivningar
Attraktion: Royal Beach
(130m)
Attraktion: Royal Beach Dog Off Leash Area
(140m)
Nöje: Pond Bathhouse
(280m)
Attraktion: Mornington Park Playground
(220m)
Attraktion: Mornington Park
(220m)
Attraktion: Schnapper Point Dr
(320m)
Visa på karta
7

Villa med tre sovrum

Gratis Wi-Fi
Rökning ej tillåtet
Luftkonditionering
Kyl
TV
Wi-Fi på rummet
Rumsinformation
Sök lediga rum

Högre än 88% av liknande boenden i Mornington
Genomsnittet för liknande boenden i Mornington
Detta boende har inte fått några negativa recensioner.
Recensioner nämner ofta
Ashlea B.
30 december 2025
Sam is an incredible host. Her communication was next level. It was so lovely to arrive and see a beautiful Christmas tree half set up for us to be able to finish decorating with the kids. The whole place is very modern and decorated well which was very relaxing especially with young children and not having to worry about there being excess items around the property that could be at risk of getting accidentally broken by them. The whole experience was so relaxing and exactly what we needed at Christmas.
Översätt
Elizabeth C.
28 december 2024
Perfect position, great white goods & all requirements provided Could not be happier with this lovely beach house. Walking distance to beach, parks, playgrounds, shopping centres & great restaurants. We will be back. Liz. TAS.
Översätt

Tjänster och bekvämligheter

Boendepolicyer

Tider för in- och utcheckning
Incheckning: efter kl. 16:00
Utcheckningstid: före kl. 10:00
Barnpolicyer
Barn i alla åldrar är välkomna på det här boendet.
Barn mellan 0 och 17 år bor gratis om ingen extrasäng behövs.

Spjälsängar och extrasängar
Kontakta hotellet för information om policyerna för spjäl- och extrasängar.

Hanteras av en privat värd
Det här boendet hanteras av en privat värd. Privata värdar hyr inte ut boenden som en verksamhet eller ett yrke. EU:s/UK:s konsumentlagstiftning för professionella värdar kanske inte gäller. Avbokningsreglerna som fastställts av den privata värden gäller dock för din bokning.

Juridisk information
Det här boendet sköts av en privat värd. En privat värd avser en part som hyr ut ett eller flera boenden i syften som inte är relaterade till hens affärsverksamhet eller yrke. Privata värdar betraktas inte som näringsidkare och EU:s konsumentlagstiftning kanske inte är tillämplig.

Boendevärd

Om det här boendet

Visa originalversion
Informationen ovan har tillhandahållits av värden, som kan kontaktas direkt om du har några frågor. Värden bär allt juridiskt ansvar i samband med denna information.

Du kanske undrar

Vilka in- och utcheckningstider gäller på Stunning water views, Bayside Beach House Mornington?

Incheckningen på Stunning water views, Bayside Beach House Mornington öppnar 16:00 och utcheckning ska ske senast kl. 10:00.

Hur mycket kostar det att bo på Stunning water views, Bayside Beach House Mornington?

Priserna på Stunning water views, Bayside Beach House Mornington kan ändras beroende på datum, hotellpolicy och andra faktorer. För att se gällande priser anger du de datum du önskar bo på hotellet.

Hur tar jag mig från den närmaste flygplatsen till Stunning water views, Bayside Beach House Mornington?

Den närmaste flygplatsen är Avalon (flygplats) och den ligger avstånd från hotellet (fågelvägen): 53,4 km.

Vad har Stunning water views, Bayside Beach House Mornington för avbokningspolicy?

Avbokningspolicyn för Stunning water views, Bayside Beach House Mornington varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.

Om det här boendet

Närmaste tågstationBonbeach
Avstånd till tågstation22.69KM
Hotell – antal stjärnor4