Gamla Stan Simrishamn
Välj datum
-
Välj datum
1 natt
Gamla Stan Simrishamn

Gamla Stan Simrishamn

Privat värd
Visa på karta
Vi erbjuder prisgaranti
Höjdpunkter
Matlagningsmöjligheter på boendet
Balkong
Gratis parkering
Kaffemaskin
Bekvämligheter
Alla bekvämligheter
Beskrivning av boende
Visa fler
Renlighet9,0
Bekvämligheter9,0
Läge och interiör9,0
Service9,0
Omgivningar
Tåg: Simrishamn
(530 min.)
Tåg: Gärsnäs station
(12,8 km)
Landmärken: Elimkyrkan
(140 min.)
Landmärken: S:t Nicolai kyrka
(180 min.)
Landmärken: Sankt Nicolai kyrka
(190 min.)
Visa på karta

Verifierade recensioner
Genomsnittet för liknande boenden i Simrishamn
Recensioner nämner ofta
Birgitta-Kenneth
7 maj 2024
A smallish town by the sea with a history of being a fishing-town in the old days and some old buildings in parts of the central township. It is really good for a 30 - 60 minute walk-around and after that enjoy some refreshments in the restaurants around the townsquare
Översätt

Tjänster och bekvämligheter

Boendepolicyer

Tider för in- och utcheckning
Incheckning: 16:00–21:00
Utcheckningstid: 08:00–11:00.
Barnpolicyer
Barn i alla åldrar är välkomna på det här boendet.
Ytterligare avgifter kan debiteras för barn som sover i befintliga sängar. Lägg till antalet barn för att få ett mer korrekt pris.

Spjälsängar och extrasängar
Spjälsängar och extrasängar kan inte läggas till för någon rumstyp.

Sällskapsdjur
Sällskapsdjur är inte tillåtna

Ålderskrav
Huvudgästen som checkar in måste vara minst 18 år gammal

Betala på hotellet

  • Kontant
Hanteras av en privat värd
Det här boendet hanteras av en privat värd. En privat värd är en part som hyr ut ett eller flera boenden i syften som inte är relaterade till hens verksamhet, företag eller yrke.

Juridisk information
Det här boendet sköts av en privat värd. En privat värd avser en part som hyr ut ett eller flera boenden i syften som inte är relaterade till hens affärsverksamhet eller yrke. Privata värdar betraktas inte som näringsidkare och EU:s konsumentlagstiftning kanske inte är tillämplig.

Beskrivning av boende

Lokalt hotellnamn: Gamla Stan Simrishamn
  • Antal rum: 1
Telefonnummer:+46-46704452673

Du kanske undrar

Vilka in- och utcheckningstider gäller på Gamla Stan Simrishamn?

Incheckningen på Gamla Stan Simrishamn öppnar 16:00-21:00 och utcheckning ska ske senast kl. 11:00.

Är sällskapsdjur välkomna på Gamla Stan Simrishamn?

Nej, sällskapsdjur är inte välkomna på Gamla Stan Simrishamn.

Serverar Gamla Stan Simrishamn frukost?

Nej, Gamla Stan Simrishamn serverar inte frukost.

Hur mycket kostar det att bo på Gamla Stan Simrishamn?

Priserna på Gamla Stan Simrishamn kan ändras beroende på datum, hotellpolicy och andra faktorer. För att se gällande priser anger du de datum du önskar bo på hotellet.

Vad har Gamla Stan Simrishamn för avbokningspolicy?

Avbokningspolicyn för Gamla Stan Simrishamn varierar beroende på rumstyp och bokningsvillkor.

Om det här boendet

Närmaste tågstationSimrishamn
Avstånd till tågstation0.53KM
Genomsnittligt pris frånEUR164
Hotell – antal stjärnor3