Grants Pass

Hitta 2-stjärniga hotell i Grants Pass

Ange dina resedatum för att se de senaste priserna samt tillgänglighet

Svep nedåt för att visa mer
Filtrera efter:
Hotell – antal stjärnor
≤2345
Gästbetyg
Fantastiskt 9+Utmärkt 8+Bra 7+Trevligt 6+

Vi hittade 15 2-stjärniga hotell för dig i Grants Pass

Välj dina resedatum för att se de senaste priserna.
Populärast
Lägsta pris
Närmast centrum
Bäst recensioner
85
Hotell i Grants Pass
Med en vistelse på Motel 6 Grants Pass, or är du redo att varva ner efter en dags resa. Under din stilleståndstid kan du ta ett dopp i utomhus pool. På denna hotell hittar du också faciliteter inklusive en automat. Den här egenskapen erbjuder också tvättservice. När du kör till fastigheten kan du använda parkeringsplatsen gratis.

"Mycket bra hotell."
105 recensioner
6,7/10
1 natt
Från 37 EUR
Se tillgänglighet
99+
Hotell i Grants Pass
Beläget i Grants Pass, är La Quinta Inn & Suites by Wyndham Grants Pass en utmärkt bas att utforska staden från. Under din stilleståndstid kan du ta ett dopp i inomhus pool. Fortsätt med din träning med ett besök på träningsrum. På denna hotell har du tillgång till en automat. Den här egenskapen erbjuder också kemtvätt och tvättservice. Gäster som anländer med bil kan använda fastighetens parkeringsplats.

"Ren och bekväm."
Utmärkt
101 recensioner
9,0/10
1 natt
Från 103 EUR
Se tillgänglighet
97
Hotell i Grants Pass
Med en vistelse på Sweet Breeze Inn Grants Pass är du redo att varva ner efter en dags resa. Några av stadens främsta sevärdheter finns bara en kort bit bort. Denna motell finns 557m från Gilbert Creek Park, 343m från Ogle Park och 931m från Lawnridge Park. Rökning är förbjuden i alla rum. På denna motell har du tillgång till en automat. Service från receptionen är tillgänglig 24 timmar om dygnet. Närmaste flygplats är Grants Pass Airport, som du kan nå med bil på 11 min. När du kör till fastigheten kan du använda parkeringsplatsen gratis.

"I really appreciated how friendly the Desk Person was! I also was impressed with how squeaky clean my room was!"
Bra
103 recensioner
7,9/10
1 natt
Från 44 EUR
Se tillgänglighet
67
Hotell i Grants Pass
Detta hotell i Grants Pass ligger mindre än 4,8 km från Rogue River och har en säsongsöppen utomhuspool. Wi-Fi är gratis. Alla rum på Red Lion Inn & Suites Grants Pass har satellit-TV. Oregon Caves National Monument ligger 38 km bort. Medford ligger 35 minuters bilresa från Red Lion Inn & Suites Grants Pass.

"A very nice place with good services. The security is good that key card is required to enter the accommodation building. There are many restaurants in the vicinity. The breakfast is good."
Utmärkt
113 recensioner
9,2/10
1 natt
Från 66 EUR
Se tillgänglighet
36
Hotell i Grants Pass
When you stay at Sunset Inn in Grants Pass, you'll be near the airport, within a 15-minute walk of Barnstormers Theater and Grants Pass and Josephine County Chamber of Commerce. This motel is 1.1 mi (1.7 km) from Grants Pass Welcome Center and 1.2 mi (1.9 km) from Grants Pass Museum of Art. Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless internet access and a vending machine. Featured amenities include a 24-hour front desk and a vending machine. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 30 individually decorated guestrooms, featuring refrigerators and microwaves. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and LED televisions are provided for your entertainment. Bathrooms with shower/tub combinations are provided. Conveniences include desks and separate sitting areas, and housekeeping is provided daily.
31 recensioner
7,0/10
1 natt
Från 46 EUR
Se tillgänglighet
68
Hotell i Grants Pass
När du bor på Hampton Inn and Suites Grants Pass kommer du att vara perfekt positionerad för att utforska allt som Grants Pass har att erbjuda. Gå till inomhus pool för att träna eller bara koppla av. Fortsätt med din träning med ett besök på träningsrum. Du hittar en restaurang på fastigheten med en mängd olika matställen tillgängliga. Den här egenskapen erbjuder också bagageförvaring, kemtvätt och tvättservice. När du kör till fastigheten kan du använda parkeringsplatsen gratis.

"從西雅圖前往紅木國家公園的歇腳酒店,在高速旁的休息區,整體乾淨衞生安全,臨時歇腳還是很不錯。旁邊有個小鎮,時間原因就沒逛了,提醒大家這個俄勒岡州對環保衞生要求很高,具導遊講,亂扔垃圾最高到6000美刀。"
Utmärkt
105 recensioner
9,0/10
1 natt
Från 139 EUR
Se tillgänglighet
29
Hotell i Grants Pass
När du bor på Quality Inn kommer du att vara perfekt positionerad för att utforska allt som Grants Pass har att erbjuda. Under din stilleståndstid kan du ta ett dopp i utomhus pool. Den här fastigheten är hem för en restaurang. Den här egenskapen erbjuder också tvättservice. Gäster som anländer med bil kan använda fastighetens parkeringsplats.

"酒店位置挺方便,吃飯,加油,都方便,服務也不錯,前台男服務員很友好,不知道的,問他很耐心,還給我一個這裏的地圖。"
77 recensioner
6,2/10
1 natt
Från 60 EUR
Se tillgänglighet
99+
Hotell i Grants Pass
När du bor på Riverside Inn kommer du att vara perfekt positionerad för att utforska allt som Grants Pass har att erbjuda. Ta ett dopp i fastighetens pool. Du kan också kolla in uppvärmd pool. Den här fastigheten är hem för en restaurang. På denna hotell hittar du också faciliteter inklusive en automat. För extra bekvämlighet finns bagageförvaring, kemtvätt och tvättservice också tillgängliga på fastigheten. När du kör till fastigheten kan du använda parkeringsplatsen gratis.

"地點很方便,位置在河邊。早上還聽到小烏叫聲,有看到小孩在河邊玩水。入住很快速,員工友善,房間也算整潔,車位充足。"
Utmärkt
101 recensioner
9,3/10
1 natt
Från 115 EUR
Se tillgänglighet
79
Hotell i Grants Pass
Med en vistelse på Redwood Hyperion Suites är du redo att varva ner efter en dags resa. Rökning är förbjuden i alla rum. Den här egenskapen har en pool, inklusive en uppvärmd pool. träningsrum erbjuder en plats för gäster att träna. På denna motell hittar du också faciliteter inklusive en trädgård och automat. Den 24-timmarsöppna receptionen är tillgänglig för dig dygnet runt. Den här egenskapen erbjuder också tvättservice. Gäster som anländer med bil kan använda fastighetens parkeringsplats.

"Love love love this place! Will come here next time we’re traveling to the area!"
Utmärkt
73 recensioner
9,0/10
1 natt
Från 129 EUR
Se tillgänglighet
31
Hotell i Grants Pass
När du bor på Bestway Inn kommer du att vara perfekt positionerad för att utforska allt som Grants Pass har att erbjuda. Rökning är förbjuden i alla rum. Håll kontakten med gratis Wi-Fi i rummen och allmänna utrymmen. På denna motell har du tillgång till en automat. Den 24-timmarsöppna receptionen är tillgänglig för dig dygnet runt. Parkering finns vid boendet.
46 recensioner
7,5/10
1 natt
Från 68 EUR
Se tillgänglighet
Se alla 2-stjärniga hotell i Grants Pass

Vanliga frågor

Vilka är de populära 2-stjärniga hotellen i Grants Pass?

Vad är det genomsnittliga rumspriset för 2-stjärniga hotell i Grants Pass?

För 2-stjärniga hotell i Grants Pass är det genomsnittliga priset för veckodagar 115 EUR, och det genomsnittliga rumspriset på helger (fredag–lördag) är 107 EUR.

Vilka 2-stjärniga hotell i Grants Pass har pool?

Vilka 2-stjärniga hotell i Grants Pass erbjuder fitnessfaciliteter?

Vilka 2-stjärniga hotell i Grants Pass erbjuder frukost?

Vilka 2-stjärniga hotell i Grants Pass erbjuder gratis Wi-Fi?

Internetanslutning är en nödvändighet när man är ute och reser. Red Lion Inn & Suites Grants Pass (från 69 EUR), La Quinta Inn & Suites by Wyndham Grants Pass (från 80 EUR) och Sweet Breeze Inn Grants Pass (från 46 EUR) är populära hotell med gratis Wi-Fi.

Vilka 2-stjärniga hotell i Grants Pass tillåter sällskapsdjur?

Motel 6 Grants Pass, or (från 37 EUR) tillåter sällskapsdjur. Ta med dig dina sällskapsdjur på resan!

Vilka erbjudanden finns tillgängliga för 2-stjärniga hotell i Grants Pass?

Trip.com tillhandahåller olika kampanjer och rabatter för 2-stjärniga hotell. Du kan ta en titt på kampanjsidan för att se tillgängliga kampanjer på Trip.com.

Lokal reseinfo

Högsta pris84 EUR
Lägsta pris84 EUR
Antal recensioner995
Antal hotell15
Genomsnittligt pris (vardagar)115 EUR
Genomsnittligt pris (helger)107 EUR